Potvrzené body z venku

Zavidov – Vraný 4:1 (2:0)

Hosté přijeli do Zavidova oslabeni, což se na jejich výkonu projevilo. Do 90. minuty neměli výraznější šanci. Naopak domácí od prvních minut dominovali, ale opět trochu vázlo zakončení. Hosty také výrazně podržel brankář, který v úvodu vyškrábl na roh dvě bomby Kocha. Po tom druhém už se domácí dočkali. Vitner svedl hlavičkový souboj. Míč se odrazil k Jančaříkovi, který se nemýlil – 1:0. Na další gól se čekalo až do poslední minuty, kdy do vápna ze strany vnikl Žďánský. Byl sražen a domácí měli možnost zahrávat penaltu. Míč si postavil Polák, ale Izera střelu vyrazil. K jeho smůle pouze před Poláka, který reparát bez problému složil – 2:0.

Druhý poločas připomínal obléhání středověkého hradu. Domácí byli po většinu času na polovině soupeře a bylo jen otázkou času, kdy se bude měnit skóre. To přišlo už po sedmi minutách. Po dlouhém vhazování do vápna se míč odrazil na jeho hranu, kde se do něho levačkou opřel Koch a napálil jej do šibenice – 3:0. Nejkrásnější akce přišla šest minut před koncem, kdy si Žďánský udělal ze soupeřových obránců slalomové tyče. Narazil si se Šímou. Byl sám před brankářem a neomylně poslal míč kolem jeho nohy do branky – 4:0. Zápas měl ale jednu kaňku. V 90. min. domácí obrana nepokryla postupujícího Kalouse, který z vápna trefil přesně pravý dolní roh a připravil A. Krause o čisté konto – 4:1.

Bedřich Koch: „Vzhledem k oslabenému soupeři to byly povinnost vyhrát, což se nám povedlo. V prvním poločasu jsme opět zahazovali šance, ale třetí gól nás uklidnil. Mrzí mě závěr, že jsme pro Aleše i pro celý tým neudrželi čisté konto.“

Zavidov: A. Kraus – L. Kapoun, Polák, Vitner, Hornof – D. Štiller (26. Dvořák), Koch (86. Čech ml.), Klouček (56. Knor), Hvězda – Žďánský, Jančařík (68. P. Šíma). Trenér: Bedřich Koch. –tělo