Po nadějném začátku prohra v Podlesí

Mongeo Podlesí – FC 05 Zavidov 4:1 (1:1)

V dalším kole I. A třídy odjeli zavidovští fotbalisté bojovat o záchranářské body na hřiště Podlesí.

První minuty přinesly vyrovnaný fotbal. Gólově se prosadili jako první hosté, když Polák našel Jančaříka, jenž z první uvolnil Žďánského, který prostřelil brankáře – 0:1. Za sedm minut ale bylo po radosti. Branžovský si narazil s Hájkem a nedal Kuklovi šanci – 1:1. Do přestávky mohli hostům vrátit vedení Korčák se Žďánským, ale chybělo jim více klidu v zakončení.

Druhá část nebyla tak pohledná. Hlavně začaly plát emoce, protože misky vah se přikláněly na stranu domácích. V 58. zahrávali Zavidovští standardní situaci. Míče se ale zmocnili domácí. Hájek se dostal do brejku a s přehledem zakončil – 2:1. Vyrovnání měl na hlavě Vitner, ale jeho hlavičce chyběla větší razance. Hosté vsadili vše na jednu kartu, čehož domácí v závěrečných pěti minutách využili a po dvou brejcích do otevřené obrany pečetili svoje vydřené vítězství – 4:1.

Bedřich Koch: „Do 85. minuty jsme hráli vyrovnanou partii a byli blízko vyrovnání. Před klukama musím smeknout a jsem na ně pyšný, jak dokázali tým, který bojuje na špici soutěže dostat do ouzkých. A teď druhá věc – pokud se fotbal bude ubírat tímto směrem, tak ho za chvilku nebude mít v nižších soutěžích kdo hrát. Ti mladí se na to vykašlou a starší to nebudou mít zapotřebí.“

Zavidov: Kukla – Dvořák, Kouček, Polák, L. Kapoun – Knor, Koch, Vitner, Žďánský (52. Pavel Šíma) – Korčák, Jančařík. Trenér: Bedřich Koch. -tělo-