Parádní zakončení podzimní části soutěže

FC 05 Zavidov  vs  Sokol Tuchoměřice 7:2 (4:0)

Začátek zápasu patřil hostům,kteří dobře kombinovali,ale k ohrožení domácí branky se nedostali.Postupem času jsme si začali tvořit i šance.Blecha rozehrál autové vhazování na Korčáka,který se otočil kolem svého strážce a uklízel pod padajícím bránkářem 1-0. Během dalších minut si pohrál s obranou hostů Škyta, který zavěsil na vzdálenější tyč 2-0.Další branku přidal znovu Škyta,když  zahrával přímý kop z 25m a brankář byl tak překvapen,že míč lovil až ze své sítě 3-0.Další krásný okamžik přišel ve 40 min.,když D.Štiller napřáhl za vápnem a přesnou střelou k levé tyči stanovil poločasový výsledek na 4-0.

V 60 min. přidal svojí třetí branku Škyta,který si postavil za kruhem míč a plackou uklízel na        5-0.Další pěkná akce přišla v 70min.,když Kukla rychlým výhozem našel Koce,který  přesnou přihrávkou oslovil Korčáka,ten si pohrál s brankářem a zasunul do prázdné branky 6-0.Poslední slovo domácích měl dobře hrající Škyta,který navýšil na 7-0.Posledních deset minut patřilo hostům,kteří snižovali na konečných 7-2.

sestava:Kukla- Beneš – Liprt,Šmíd(75.Hamouz),Hvězda(46.Pichner) – Blecha(60.Koc),Devera,D.Štiller,Krejza(42.Špička) – Korčák,Škyta