Střelci recept na brankáře nenašli

FC 05 Zavidov – SK Lhota 0:0

Ve 28. kole I. A třídy přivítal Zavidov na svém parádně připraveném trávníku třetí tým soutěže – SK Lhota. Hosté přijeli i s obávaným kanonýrem Mikolandou, ale ten k překvapení všech nastoupil na postu stopera a do Kuklova vápna se přesouval pouze při standardních situacích.

Prvních pětadvacet minut bylo v režii domácích, kteří se tlačili na polovinu soupeře, ale obrana hostů odolávala. Naopak druhá část prvního poločasu byla v režii hostů, kteří zvýšili pohyb. Zpřesnili kombinaci a Kukla musel čelit několika velmi ošemetným střelám z hranice velkého čtverce. Střelci obou týmů, ale recept na brankáře nenašli.

Druhá část přinesla fotbal bez výraznějších šancí. Většinou se hrálo mezi oběma vápny. Změna přišla v posledních patnácti minutách. Více příležitostí měli domácí. Nejprve utekl Korčák. Uvolnil se ve vápně, ale při pokusu obstřelit brankáře přestřelil. Chvilku na to se opět ve vápně uvolnil Korčák. Posunul na Blechu, jehož levačka zamířila těsně vedle. Hosté zahrozili v 84., kdy dlouhé vhazování prodloužil k zadní tyči Mikoladna na Vlasatého, který vstřelil gól. Radost hostů zhatil zvednutý praporek rozhodčího signalizující ofsajd. Hned z protiútoku mohl zakončit Blecha, ale nejprve trefil soupeře a poté byl sražen brankářem. Píšťalka se ale neozvala, a tak se týmy rozešly spravedlivou dělbou – 0:0.

Jaroslav Hamouz: „Lhota se ukázala jako velmi slušný tým. Nám se povedlo prvních pětadvacet minut, ale v dalších už jsme střídaly lepší momenty s těmi horšími. Nakonec je ale remíza spravedlivá.“

fotky ze zápasu ve fotogalerii…

Zavidov: Kukla – Z. Šmíd (72. P. Čech st.), M. Kučera, Polák, Hvězda – Dvořák, Devera (60. Blecha), D. Štiller, Krejza – Škyta, Korčák. Trenér: Jaroslav Hamouz. -tělo-