Opět tragická koncovka!

Zavidov – Lubná 4:2 (3:1)
Na nedělní dopoledne si zavidovští pozvali na tatranskou umělku Lubnou. Od počátku utkání působili fotbalověji. Díky čemuž si vytvořili první šanci, kterou neproměnil Korčák. Další šance už byla proměněna, Hanych našel svým centrem ve vápně Sekyru, který se hlavou nemýlil. O pár minut později bylo pro zavidovské opět veseleji, po dobré kombinaci se k míči z poza vápna dostal opět Sekyra a svou střelou zvýšil na 2:0. Ve  30. min se ve vápně dostal ke střele Dvořák, jeho střelu Herink vyrazil, Dvořák se díky své důslednosti dostal i k dorážce a zvýšil na 3:0. Od této doby jako by se zavidovští uspokojili a nechali iniciativu Lubenským, kteří toho využili a po neproměněném sólu pokračovali v ataku zavidovských a střelou z vápna stanovili poločasový výsledek 3:1.
Druhý poločas již nenabídl příliš krásnou podívanou, k vidění bylo spousty nepřesností a zároveň i zahozených šancí na obou stranách. Na Herinkovi si postupně při svých sólech vylámali zuby 2x Korčák, Kříž, Hanych, který kromě sóla neproměnil ani svou střelu z malého vápna. Na druhé straně byli neúspěšní Trejbal s Šestákem. Za svoji odvahu byli lubenští odměněni. Po zaváhání Devery se dostal k míči Trejbal, který nahrávkou před prázdnou branku uvolnil svého spoluhráče, pro kterého nebylo problémem snížit na 3:2. Tečku za utkáním na konec udělali zavidovští, kdy se po sólu konečně trefil Korčák 4:2.
Daniel Devera: „Do stavu 3:0 jsme předváděli slušný fotbal, od tohoto okamžiku jako když utne. Chyběl zde pohyb, jednoduchost řešení, docházelo k předržování míče. Vrcholem pak byla naše tragická koncovka. Jak jsem řekl již po včerejším utkání, stále je na čem pracovat.“
Zavidov: M. Štiller – J. Kraus (30. A. Kraus, 70. Sekyra), D. Štiller, Vanický, Jelínek – Hanych, Dvořák, Devera ml, Kříž – Korčák, Sekyra (40. R. Štiller). Trenér: Daniel Devera