Opět body z venku!

Jedomělice – Zavidov 1:3 (0:2)

Utkání začalo mírným tlakem hostů, ale bez gólového efektu. Poté začali domácí lépe kombinovat a hra se srovnala. Prvního gólu se dočkali hosté. Korčák vysunul Knora, který ze strany vnikl do vápna. Přesnou přihrávkou našel nabíhajícího Dvořáka, kterému stačilo jen trefit prázdnou branku – 0:1. Chvilku na to mohlo být srovnáno. Hosté chybovali v rozehrávce. Nedvěd šel sám na A. Krause, který ale bravurním zákrokem své spoluhráče podržel. Hned z protiútoku vysunul Polák rozběhnutého Korčáka, který šel sám na brankáře a nezaváhal – 0:2.

V druhém poločasu začali domácí více nakopávat míče, čímž si začali vytvářet tlak a standardní situace. Po jedné z nich Nedvěd prostřelil bezmocného A. Krause – 1:2. Chvilku na to mohlo být srovnáno, ale A. Kraus robinsonádou vyrazil míč směřující do sítě. V závěru uklidnil zavidovské barvy svým druhým gólem Korčák, který znovu utekl a prostřelil brankáře – 1:3.

Bedřich Koch: „Soupeř byl fotbalový, ale my jsme zápas zvládli takticky na výbornou. V naší hře byla bojovnost i herní vyspělost, za což kluci zaslouží pochvalu.“

Zavidov: A. Kraus – L. Kapoun, Polák, Hornof, Hvězda – Knor, Koch, Klouček (57. Čech ml. 82. Šíma), Dvořák (90. Kříž) – Vitner, Korčák. Trenér: Bedřich Koch.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *