L.Blecha sestřelil Řevničov

Sp. Řevničov  vs FC 05 Zavidov B 2:3 (2:1)

V dalším zápase zavítal Zavidov B na horkou půdu do Řevničova. Trenér Plincner v tomto zápase nemohl hned počítat s několika oporami ze základní sestavy – H. Hlušička, P. Novák, P. Jelínek, všichni byli nemocní. Zápas začal ve svižném tempu, kde se obě mužstva snažila o útočný fotbal. Postupem času začali mít domácí hráči více míč na kopačkách a tlačili se k brance, kterou hájil Maty Štiller. Po jedné akci z velkého vápna vystřelil domácí útočník a přehodil vyběhnuvšího Matyho 1:0. Bohužel se Zavidov z toho neponaučil a při rohovém kopu domácích překonal osamocený hráč bezradného gólmana podruhé 2:0. Až po tomto gólu zavidovští začali hrát a snažili se dostat za domácí obranu. Po jedné takové akci přišel roh a při závaru, který nastal před domácí bránou, se nejlépe zorientoval L. Blecha a bylo to 2:1, tak skončil i první poločas.

Druhý poločas začal zavidovským tlakem a domácí jen míče odkopávali na soupeřovu polovinu. Při jedné akci po levé straně poslal R. Štiller do vápna L. Blechu a ten přesnou střelou levou nohou umístil míč k tyčce, bylo srovnáno 2:2. Bylo vidět, že zavidovští chtějí pro vítězství udělat cokoliv, ale kvalita hry tomu tomu moc neodpovídala. Když už to vypadalo, že se budou dělit body, přišla akce středem zálohy, zatažení míče k vápnu, přihrávka na L. Blechu a ten krásnou střelou do horního růžku poslal Zavidov do vedení 2:3. Pak už se jen domácí snažili tvrdými zákroky zastavovat naše útočníky, při jednom takovém dostal domácí stoper druhou žlutou kartu a šel do sprch. Na konci zápasu zavidovští měli ještě jednu velkou šanci, při které P. Čech st. až moc přemýšlel a vychytal jej domácí gólman. Byl to velice těžký zápas, protože zápas provázela nepřátelská atmosféra. Hlavně byl celý zápas velmi vynervovaný, k čemuž svým dílem pomohli domácí fanoušci. Chvíle mi to až překračovalo únosnost, a možná i proto jsou 3 body z Řevničova mnohem cennější.

Sestava: M. Štiller, – Z. Šmíd, P. Pešek, M. Skoupý, L. Plincner – L. Blecha, P. Čech st., R. Štiller, O. Folkman – P. Čech ml (85. Min J. Kraus), M. Urik

Branky: Blecha Lukáš – 3

Trenér: J. Plincner