Sniper Devera sestřelil dvěmi brankami Kněževes

FK Kněževes vs FC 05 Zavidov 0:4 (0:2)

Zavidovští zajížděli ke svému předposlednímu utkání sezóny. Trenéři Pichner a Hamouz pro tento zápas nemohli počítat s několika hráči, kdy chyběli Škyta, Pešek, Krejza, Bok a Vanický.

První branka hostů padla, když Beneš rozehrál rychle míč na Urika k postraní čáře, ten ostrým centrem našel ve vápně Deveru, který rybičkou poslal hosty do vedení 0-1. Do poločasu zvýšil Urik, který za vápnem napřáhl a poslal míč ke vzdálenější tyči 0-2. Změna skóre po přestávce nastala, když Beneš poslal míč za obranu na Urika, který z prvního doteku našel ve vápně Korčáka, a ten prostřelil vše, co mu stálo v cestě 0-3. Poslední slovo měl kapitán Devera, který napřáhl svojí obávanou pravačkou a poslal míč přesně k tyči 0-4.  Kněževes měla několik šancí na skórování, ale chyběl klid v zakončení nebo v brance stál bezchybný Kukla.

Poslední zápas  sehrajeme 22.6. proti Olešné od 17:00.

UPOZORNĚNÍ: 10 min. před výkopem bude velké překvapení.Více v sobotu v Zavidově na hřišti.

hodnocení trenéra Pichnera:

K sobotnímu utkání v Kněževsi není téměř co říci, ikdyž jsme nebyli kompletní – Škyta, Pešek, Bok, Krejza,přesto jsme měli předvést daleko kvalitnější výkon.
Domácí (měli též několik absencí v sestavě) byli po celé utkání vyrovnaným týmem a několik šancí neproměnili díky Jardovi Kuklovi.Lze tedy konstatovat, že utkání se nám vůbec nepovedlo a potěšil pouze konečný výsledek.
Známka pro mužstvo – 4
Jednotlivec našeho týmu – Jarda Kukla a velké absolutorium za výkon a přístup Petrovi Čechovi st.
Jednotlivec hostí – nikdo
Hlavní rozhodčí – utkání zvládl slušně, byť byl sám – 7
Překvapení – mizerná hra celého mužstva

Sestava: Kukla -Koc, Beneš, Hvězda (P.Čech st.), Pichner – Blecha, Devera, D.Štiller, Skoupý (Novák) – Urik, Korčák