Gólová kanonáda Žďánského s Krejčím!

Zavidov – Klobuky 9:1 (2:1)

Domácím vyšel vstup do zápasu. Již ve 2. min. poslal D. Štiller kolmici na Žďánského, který zahájil svůj střelecký koncert – 1:0. Po gólu ale domácí trochu upustili od pohybu, což ve 13. min. využil Svoboda, který využil otálení Hanycha s odkopem – 1:1. Na bodech ale byli hosté pouze šest minut. Po závaru před brankou se míč dostal ke Žďánskému, který vrátil vedení zpět na stranu domácích – 2:1. Důležitý moment přišel ve 44., kdy uviděl druhou žlutou hostující Říčka a musel předčasně pod sprchy.

Ve druhém poločasu už to byla jasná dominance zavidovských fotbalistů. Ti během tří minut (46. – 49.) vstřelili tři góly. Nejprve se trefil z deseti metrů Krejčí a pak dvakrát po rychlých průnicích zakončoval Dominik Žďánský, aby stejný hráč vstřelil v 54. svůj pátý gól v zápase – 6:1. Domácí ale nepolevovali. Jen si vzal slovo Milan Krejčí, který během osmi minut stihl čistý hattrick, čímž stanovil svůj zápasový účet na čtyři góly a celkový výsledek na 9:1.

Tomáš Burdil: „Po úvodním gólu jsme nechali soupeře zbytečně hrát. Neměli jsme takový pohyb a naše hra nebyla ideální. Po přestávce už to byl tajfun. Krásné akce, krásné góly a zasloužené vítězství. Mohu tak s klidným srdcem Dankovi (trenér Daniel Devera) mužstvo opět vrátit.“

Zavidov: A. Kraus – Zuda (58. Dvořák), V. Beneš, Havel, L. Kapoun – Krejčí, D. Štiller, Klouček (62. Vitner), Hanych (70. Skoupý) – Korčák (38. P. Šíma), Žďánský (80. Houdek). Mužstvo vedl: Tomáš Burdil.

Fotografie od Davida Svobody: https://www.zonerama.com/FotoDavidSvoboda/Album/5351322