Druhá smolná prohra v řadě!

Votice – Zavidov 2:1 (2:0)

Utkání začalo mírným tlakem domácích, ale obrana Zavidova byla bezchybná. Následně se do dvou šancí dostal Korčák, ale chyběl mu krok, aby mohl lépe zakončit. Ve 23. přišel první gól. Domácí kanonýr Štork vyhrál na velkém vápně souboj a prostřelil Kuklu – 1:0. Za šest minut bylo ještě hůře. Už se zdálo, že centrovaný míč skončí v rukavicích brankáře Kukly, ale ten jej neudržel a Sládek pohodlně zakončil do prázdné branky – 2:0. Zavidovští nesložili zbraně a čtyři minuty před přestávkou snížili. Na Kochův trestný kop si naskočil Klouček a hlavou nedal brankáři šanci. Když šla mužstva na půlku, tak najednou vyletěl praporek asistenta Hanáka, který odmával ofsajd a branka byla k překvapení všech zrušena.

Do druhé části Zavidovští vstoupili s elánem. Do dvou šancí se dostal Korčák, ale jednou nastřelil brankáře a podruhé přestřelil. Následně Polák vysunul Žďásnkého, který šel sám na brankáře, ale nastřelil pouze jeho nohy. V 68. se hosté dočkali. Po obléhání branky se nejlépe orientoval Žďánský a snížil – 2:1. V dalším průběhu se Zavidovští snažili o vyrovnání, ale chyběla přesnější koncovka.

Bedřich Koch: „Během čtyř dnů jsme odehráli úplně totožné zápasy. Naše hra se zlepšuje, ale zatím nebodujeme. Stejně jako v Cerhovicích, tak i zde se dalo bodovat, ale neproměňování šancí a hrubé chyby nás o to připravily. Slabou útěchou je pochvala od domácího trenéra.“

Zavidov: Kukla – V. Beneš (66. P. Šíma), Polák, Hornof, L. Kapoun – Koch (53. D. Štiller), Knor, Klouček, Žďánský – Čech ml., Korčák. Trenér: Bedřich Koch. -tělo-