Druhá porážka v sezóně

Zavidov – Družec 0:2 (0:0)

Domácí nastoupili bez Knora a Poláka, který kvůli zranění asi na podzim do hry už nezasáhne. To se projevilo na hře domácích hlavně v rozehrávce. V prvním poločasu se Zavidovští nemohli vůbec dostat do zápasu. Vázla rozehrávka a kombinace, což byla voda na družecký mlýn. Hosté se tak stačili seznámit s hřištěm, navíc zahrozili po standardních situacích, ale A. Kraus předvedl parádní zákroky. Na druhé straně se do zakončení dostal Klouček, ale hlavičkoval těsně vedle. V závěru poločasu šli Korčák s Dvořákem na dva protivníky, ale Dvořákovo zakončení se nevešlo mezi tyče.

Do druhé části vstoupili domácí aktivně. Kochovu ránu brankář s námahou vyrazil. Dvakrát se do zakončení dostal Žďánský, ale ani jednou netrefil prostor tří tyčí. A tak přišel po hodině trest. Vitner nedohrál souboj v rohu hřiště. Následoval přetažený centr a nechytatelná Mošničkova hlavička – 0:1. Podobná situace přišla také devět minut před koncem zápasu, což určilo podobu výsledku – 0:2.

Bedřich Koch: „Byl to náš herně nejslabší výkon podzimu. Citelně nám chyběla Polákova rozvaha na stoperu. Jak v rozehrávce, tak při dirigování. Navíc jsme udělali velké množství nevynucených chyb, za které nás soupeř potrestal. Neplnili jsme to, co jsme si řekli v kabině. Výkon nebyl ideální, ale jedeme dál.“

Zavidov: A. Kraus – L. Kapoun, Hornof, Vitner, Hvězda – D. Štiller (20. Pavel Šíma. 81. Vanický), Koch (74. Zuda), Klouček, Dvořák – Žďánský, Korčák. Trenér: Bedřich Koch.