Dobrý výkon podpořený góly

FC 05 Zavidov – SK Černolice 3:2 (1:1)

V dalším kole I. A třídy přivítali zavidovští fotbalisté tradičního soupeře – SK Černolice. Od prvních minut se hrál zajímavý a vyrovnaný fotbal. V 10. přišel dlouhé vhazování do vápna domácích. Hvězda postrčil protihráče a Šultés z následné penalty nedal Kuklovi šanci – 0:1. Domácí ale nesložili zbraně a bylo jen otázkou času, kdy se jim podaří srovnat. To se stalo ve 37. min., kdy utekl velmi dobře hrající Wittmayer. Na jeho centr si naběhl Korčák, který následně hlavou dostal míč do sítě – 1:1.

Druhá část byla ze strany domácích ještě fotbalovější. V 58. min. přišla nejkrásnější akce zápasu. Domácí předvedli rychlou přímočarou akci, když míč šel po ose Pichner – D. Štiller – Korčák, jehož zakončení šlo do těla brankáře. Míč se však odrazil k volnému Wittmayerovi, který měl snadnou úlohu – 2:1. Poté převzali otěže hosté, ale jejich tlak šance, díky velmi pozorné obraně domácích, nepřinesl. V 87. utekl po křídle Korčák. Zpětnou přihrávkou našel střídajícího Vitnera, který po třech minutách na hřišti vstřelil uklidňující gól – 3:1. Poslední slovo ale měli minutu před koncem hosté, kteří korigovali výsledek na konečných 3:2.

Jaroslav Hamouz: „Dnes jsem spokojen jak s herním projevem, tak i s proměňováním šancí. Oba týmy musely diváky potěšit dobrou hrou. Byl to koukatelný fotbal. Na našem projevu je znát, že se zúročuje práce v tréninku. Jsem velice spokojen.“

Zavidov: Kukla – Pichner, V. Beneš, Klouček, Hvězda – D. Štiller (75. Jančařík), Vanický, Knor, Wittmayer (66. Žďánský) – Korčák, Ryšlavý (84. Vitner). Trenér: Jaroslav Hamouz. -tělo-