Čtvrté čisté konto v řadě a bůr pro Unhošť !

Zavidov : Unhošť 5:0 (1:0)

V 10. kole přivítali zavidovští na svém hřišti Unhošť. Od začátku utkání se hrál vyrovnaný zápas. Domácí se snažili kombinovat a hosté se jim v této činnosti vyrovnali. 1. šanci si vytvořili domácí, když Štiller poslal míč za hostující obranu, toho se zmocnil Žďánský, ale na hostujícího brankáře nevyzrál. O pár minut později bylo rušno i na druhé straně, kdy hosté zahrozili střelou z poza vápna, Kraus se vytasil s pohotovým zákrokem a poradil si i s následnou dorážkou. V této části hry byly oba celky aktivní. Domácí zahrozili stříleným centrem Hanycha na který žádný z domácích útočníků nedosáhl, naopak hosté se dostali k zakončení po rohovém kopu, ale Kraus byl opět na svém místě. Nyní upadl zápas do hluché části plné mnoha nepřesností a osobních soubojů. Z této letargie dostal utkání ve 37. min. až povedený centr Krejčího, který našel ve vápně Žďánského a ten dostal domácí do vedení 1:0. Domácí se nemuseli z vedení radovat dlouho, hostující Burian napřáhl z poza vápna a orazítkoval Krausovo břevno. S následným odrazem si již domácí poradili a tak se šlo do šaten za stavu 1:0.

Druhý poločas začali domácí o poznání aktivněji, za což byli již v 54. min. odměněni, agilní Kapoun se protáhl podél postranní čáry, svým centrem našel ve vápně Korčáka, kterému se podařilo propálit hostujícího brankáře 2:0. Aby pohromy nebylo pro hosty málo, naservíroval Štiller výstavní přihrávku Žďánskému a ten své sólo ve svůj druhý gól a vedení 3:0. Po té se osmělili opět hosté, kteří ani za tohoto stavu utkání nezabalili a snažili se sympaticky hrát fotbal. Svou kombinaci opět zakončili střelou, která orazítkovala břevno branky i na druhé straně. Domácí odpověděli mnohem efektivněji, Klouček nádherně vysunul Žďánského a ten povedenou kličkou brankáři, završil svůj hatrick a zároveň navýšil skóre na 4:0. Závěrečnou tečku za utkáním udělala domácí dvojice Korčák, Hanych, prvně jmenovaný si pohrál s hostující obranou, svým centrem našel ve vápně Hanycha a ten završil skóre na konečných 5:0.

Daniel Devera: „Dnes se zde představil jeden z nejfotbalovějších týmů. Naštěstí pro nás, své šance neproměnil. Věděli jsme, že to nebude procházka růžovým sadem. Ač jsme se nevyvarovali hluché části ve druhé polovině 1. poločasu, utkání jsme zvládli. Kluci si vzali k srdci postřehy a připomínky, které jsme jim sdělili o poločase a zaslouženě dovedli zápas k vítězství“.