Čisté konto na hrbolatém terénu

Unhošť – Zavidov 0:4 (0:3)

Na velmi hrbolatém a těžkém terénu se sice nedalo vůbec kombinovat, ale hosté byli velice produktivní a během půlhodiny rozhodli o výsledku. V 11. min. Vitner kolmicí vysunul Krejčího, který utekl a mazácky obstřelil brankáře – 0:1. Za devět minut se k trestnému kopu postavil Havel. Jeho střelu vyrazil brankář pouze před Korčáka, který měl snadnou úlohu zakončit – 0:2. Ve 32. u toho byl opět nestárnoucí Havel, který poslal míč za obranu, na který si zaběhl Krejčí a „uklízel“ chladnokrevně – 0:3.

Druhý poločas byl opakem prvního. Tentokrát byli aktivnější domácí, ale jejich snaha končila před pokutovým územím Zavidova. Prošly jen dva trestné kopy, které bravurně zlikvidoval A. Kraus. A tak devět minut před koncem udeřilo na druhé straně. Hanych se postavil k trestnému kopu a parádní ranou do šibenice pečetil zavidovské vítězství – 0:4.

Daniel Devera: „Vytěžili jsme z minima maximum. V prvním poločasu jsme byli aktivní a fotbaloví. Po přestávce jsme přenechali otěže domácím, ale díky bojovnosti a odhodlání jsme ze zápasu drama neudělali. Kluky musím, hlavně za první poločas, pochválit.“

Zavidov: A. Kraus – Zuda (72. Houdek), Havel, Klouček, L. Kapoun – P. Šíma (46. Skoupý), Vitner, Dvořák, Hanych – Korčák, Krejčí. Trenér: Daniel Devera. -tělo