Chybělo štěstíčko k bodovému zisku

V dalším kole I. A třídy odjeli zavidovští fotbalisté do Cerhovic. Vstup se hostům nepovedl. Neuběhla ani minuta, když se domácí po závaru před brankou dostali do vedení – 1:0. Za pět minut mohlo být ještě hůře, ale Krause zachránilo břevno. Po čtvrthodině se hra vyrovnala a v 19. min. i skóre. Hosté se prezentovali krásnou kombinací, kdy míč šel od Ryšlavého k D. Štillerovi, který vybídl Korčáka, jenž nezaváhal – 1:1.

Druhý poločas byl střelecky plodnější. Již po šesti minutách šli domácí po rohovém kopu a dorážce do vedení – 2:1. Jejich radost ale trvala jen čtyři minuty, když se na velkém vápně do míče opřel Jančařík a brankář byl bezmocný – 2:2. V dalším průběhu byli Zavidovští lepším týmem. Vytvořili si několik šancí, ale D. Štiller nastřelil tyč. Jančaříkovu střelu vykopl obránce na brankové čáře, a tak udeřil na druhé straně. Vanický se nedomluvil s Vitnerem, který chtěl situaci zachránit, ale ve skluzu poslal míč do vlastní branky – 3:2. V závěru se hosté snažili o vyrovnání, ale šancím Vanického nebo Kloučka chybělo potřebné štěstí.

Jaroslav Hamouz: „Byl to typicky remízový zápas. S výkonem jsem spokojen. Dnes nám chybělo potřebné štěstíčko při zakončení, ale naše hra jde nahoru a určitě je na čem stavět. Teď už jen chybí, abychom to bodově zúročili.“

Zavidov: A. Kraus – Pichner, Klouček, Vanický, Vitner – D. Štiller, Knor Geier (70. Zuda), Wittmayer (46. Jančařík) – Korčák, Ryšlavý. Trenér: Jaroslav Hamouz. -tělo-