Červená karta ovlivnila zápas!

Lišany : Zavidov B 5:2 (4:1)

Ve 12. Kole zavítala rezerva Zavidova na hřiště Lišan. Hned v první minutě se dostali do šance hosté. Tesař se řítil sám na bránu, ale nedokázal překonat Řepku.  Šance domácích na sebe nenechala dlouho čekat. Hanzl vysunul Mutinského, jehož nebezpečný centr obrana odvrátila. Následovala šance hostů, ve které se ocitl Votroubek, ale opět akce ztroskotala na domácím brankáři. Heslo ‘‘nedáš, dostaneš‘‘ se ukázalo ve 3. minutě. Rychlý protiútok domácích proměnil Roušavý ve vedoucí gól. 1:0.  Hosty obdržená branka nepoložila. Tesař nedokázal proměnit ani druhou svou šanci, ale Votroubek v 9. minutě už ano. 1:1.  Ve 26. minutě došlo k zásadnímu momentu utkání. Roušavý, ač ve zjevném ofsidu utíkal obraně hostů. Zuda ho dostihl a následně fauloval. Následovala červená karta. Domácí přesilu využily hned ve 31. minutě.  Hostující obrana nedokázala po rohovém kopu dostat míč z vápna, čeho využil Krůta. 2:1. Ještě do poločasu dokázali domácí zvýšit vedení brankami Hanzla a Mutinského na poločasových 4:1.

K druhému poločasu nastoupily domácí možná s pocitem uspokojení, za co je mohli potrestat Dvořák a Votroubek, ale jejich šance končily vedle branky. Domácí se dostávali jen do pár  brejkových situací. Z jedné takové situace padl další gól. Centr z pravé strany si nešťastně srazil Vanický do vlastní branky. 5:1. V 75. minutě snížil Čech z pokutového kopu. 5:2. Jelikož střeli Dvořáka, Votroubka a Tesaře už další brankou neskončily, odjeli hosté bez bodů.

Aleš Kraus: „Dnešní zápas ovlivnila červená karta, kterou dostal Zuda po zjevném ofsajdu Roušavého. I přesto jsme směrem dopředu měli spoustu šancí. Máme bohužel problém s  jejich proměňováním, a pak zbytečně inkasujeme na druhé straně. I v deseti jsme byli Lišanům důstojným soupeřem“

Zavidov: M. Štiller – Zuda, Vanický, Petrů, Jelínek – Kříž, Dvořák, Skoupý (57. Houdek), P. Čech st. (80. J. Kraus) – Tesař, Votroubek. Trenér: Petr Čech st.