Benešův zkrat stál Zavidov 3 body

Zavidov – Jedomělice 1:1 (1:1) pk 1:3

Úvod zápasu patřil domácím, kteří dobře kombinovali. Do první šance se dostal Hanych, ale prováhal vhodný okamžik pro zakončení a nakonec se nechal brankářem vytlačit ze střeleckého úhlu. Ale v 11. přišel milimetrový pas od Zudy za obranu, na který si naběhl Korčák a nekompromisně trefil pravý dolní roh branky – 1:0. Hosté ale nesložili zbraně. Vyrovnat mohli po špatné rozehrávce A. Krause, ale zavidovský brankář pádem pod nohy svoji chybu napravil. Ve 30. už kapituloval. Jeho spoluhráči špatně odvrátili míč, který se vrátil na pravou stranu. Následoval centr, který u přední tyče usměrnil do sítě Milfait – 1:1. Ve 35. přišel neomluvitelný zkrat V. Beneše. D. Štiller chtěl rozehrávat trestný kop. V. Beneš se rozběhl, když jej soupeř tělem odstrčil. Reakcí zkušeného zavidovského zadáka byl úder loktem do oblasti hlavy. Okamžitě následovala červená karta.

Druhý poločas byl ve znamení precizní obrany domácích, kterou s přehledem dirigovat a řídil Havel. Domácí měli dva, tři nebezpečné brejky, ale chyběl kousek k zakončení po centrovaných míčích.

O osudu zápasu tak rozhodovaly penalty. V domácím dresu neproměnili Havel, Vitner a Žďánský. Uspěl pouze Jančařík a to bylo na bonusový bod málo – 1:3.

Daniel Devera: „Začátek byl slušný. Po naší nedisciplinovanosti, pro kterou marně hledám vysvětlení, jsme se dostali do situace, do které jsme se dostat nechtěli. Přitom soupeř přijel pouze v jedenácti a my jsme jej mohli fyzicky utahat. Vzhledem k tomu, že jsme odehráli druhý poločas pouze v deseti, tak je bod asi maximum. Mrzí mě i prohrané penalty, které jsme kopali špatně.“

Zavidov: A. Kraus – L. Kapoun (81. Vitner), Havel, V. Beneš, Zuda – Šíma (77. Jančařík), Dvořák, D. Štiller, Hanych (71. Klouček) – Krejčí (66. Žďánský), Korčák. Trenér: Daniel Devera.