Béčko padlo u lídra okresu

Utkání začalo ve svižném tempu, domácí se snažili dostat za zavidovskou obranu nákopy na své útočníky. První chyba ze strany hostů přišla už v 9. minutě, kdy Kozák využil nedorozumění v obraně, pohrál si s gólmanem a zakončoval do prázdné branky, 1:0. Další chyba přišla ve 29. minutě, kdy po pravé straně pronikl domácí záložník a přesným centrem přes tři obránce Zavidova nahrál na Kozáka, který uklízel již podruhé. Tentokrát mířil k pravé tyči, 2:0. Hosté měli jen ojedinělé útoky, které končily na hranici velkého vápna.

Druhý poločas začal stejně, jako skončil první a domácí se snažili zvýšit svůj náskok. To se jim povedlo hned v 53. minutě, kdy Holeček zvýšil na 3:0. Během 3 minut se povedl útok Zavidovským po levé straně, kdy míč zatáhl Ryšlavý a Loula uklízel už do prázdné brány, 3:1. Pak se hra uklidnila a hrál se nezáživný fotbal. V 69. minutě utekl po levé straně domácí záložník Hanych a uklidil míč pod „víko“ brankáře Krause, 4:1. Hostům už se povedlo jen snížit v 89. minutě, po centru Špičky uklízel míč k pravé tyči P. Čech st., 4:2.

Ohlasy k zápasu

Zavidov B

Petr Čech: Přijeli jsme do Kněževsi s cílem domácí tým potrápit a zkusit uhrát nějaké body. Bohužel po naší chybě šel domácí tým rychle do vedení. Naše hra v prvním poločase byla špatná, chyběl pohyb, přesnost v přihrávkách a tak se domácí dostávali do šancí. V druhém poločase jsme se zlepšili, ale domácí si svoje vítězství v klidu pohlídali a vyhráli 4:2. Celkově se nám zápas nepovedl, asi největší náš problém je, že jsme ještě na jaře nehráli žádný zápas ve stejné sestavě.

Sestava:

FK Kněževes: L. LennerP. Kollár , P. Holeček (70. M. Večěřa) , J. Vrábík , M. Krejčí , L. Malafa , J. Hanych , R. Čihař , J. Vršecký , L. Kozák (88. J. Bradáč) , P. Komžik (73. M. Kutílek)

Zavidov B: A. KrausZ. Šmíd (75. Z. Nágl) , P. Čech , V. Ryšlavý , L. Plincner , P. Čech , K. Loula , A. Špička , P. Pešek , D. Žďánský , M. Zuda

ŽK: 88. J. Vršecký – 48. V. Ryšlavý , 66. P. Čech , 68. Z. Šmíd .

Počet diváků: 56. Rozhodčí: Brejník Aleš – HRUBÍ Jaroslav (N), KLICH Václav (N).

Autor: Redakce Rakovník

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *