Kanonáda v prvním mistráku

Zavidov – Velké Přítočno 7:0 (5:0)

V prvním domácím zápasu přivítal Zavidov na svém hřišti celek Velkého Přítočna. Domácí začali zápas velice aktivně, kdy měli hned v úvodu řadu šancí avšak hosty pokaždé podržel brankář. V 11. minutě se už zavidovští radovali, kdy po ose Devera-Korčák-Žďánský poslední jmenovaný našel stříleným centrem Hanycha, který ve skluzu mířil přesně, 1:0. V tu chvíli odstartovala doslova kanonáda domácích. Za tři minuty rozehrával Hanych roh, na velké vápno si seběhl Žďánský a krásnou střelou skóroval 2:0. V 17. minutě vybojoval Devera míč pro Korčáka, ten vysunul Žďánského, který se opět nemýlil 3:0. Za chvíli se opakovala tatáž situace a Žďánský během šesti minut zkompletoval hattrick 4:0. Ve 28. minutě na Hanychův roh naskočil Klouček, ale trefil pouze břevno, míč se ale dostal ke Krejčímu a ten dorazil 5:0. Poté domácí nechali hrát také hosty, kteří se dostali do dvou šancí, se kterými si domácí obrana poradila.

Druhá půle se již hrála v pohodovém tempu. V 69. minutě překvapil hostujícího brankáře střelou na přední tyč z přímého kopu Hanych 6:0. Finální podobu výsledku dal Korčák, který si narazil s Dvořákem a střelou levačkou nedal brankáři šanci 7:0.

Aleš Kraus: „Konečně jsme se po dlouhé době dočkali ostrého zápasu, na některých hráčích byla dokonce znát nervozita. Nám se však povedl výborně vstup do zápasu a to rozhodlo. Druhá půle se spíše už dohrávala“.

Zavidov: A. Kraus – Krejčí, Havel, Vitner, L. Kapoun – Hanych (76. Blecha), Klouček, Devera ml (54. P. Šíma), D. Štiller (66. Dvořák) – Korčák, Žďánský. Trenér: Daniel Devera