Rezerva otočila zápas!

Zavidov B – Řevničov 3:2 (1:2)

Zavidovští začali tento zápas velice špatně. Vypadalo to jako, když někteří jsou na hřišti poprvé. Hodně ztráceli balón a Řevničov byl prvních deset minut ve velkém tlaku. Několik tutovek hned v úvodu vychytal M. Štiller svými skvělými zákroky. Na šanci Skoupého byl však krátký 1:0. Za chvíli to bylo již 2:0, kdy opět prošel Skoupý obranou jako nůž máslem a křížnou střelou zvýšil. Defenziva Zavidova působila v tu chvíli dosti nekompaktně. Poté se osmělili i domácí. Nejprve P. Čech st. byl sám před prázdnou brankou, avšak nastřelil obránce stojícího na brankové čáře. Poté už přišlo snížení, když se po lajně protáhl Zuda, našel přihrávkou pod sebe Sekyru a ten snížil. Poté dvakrát zvonila tyč řevničovské branky, kdy během deseti sekund nastřelili tutéž tyč Hvězda a Hanych.

Druhá půle byla již v režii Zavidova. Hostům jakoby došly síly a zápas se úplně otočil. Byl to právě Zavidov, který se najednou začal dostávat do jedné šance za druhou. Vyrovnání přišlo však až z kopačky A. Krause, který šel na druhou půli nezvykle do útoku, kde využil nahrávky od Korčáka a srovnal. Poté mohl ten samý hráč přidat i vedoucí branku, kdy po nahrávce od Hanycha šel sám na branku, udělal kličku brankáři, který jej atakoval a A. Kraus již nebyl schopen zakončit a míč pouze píchl do rukavic vracejícího se brankáře. Vedení se Zavidov dočkal po zkrumáži ve vápně Řevničova, kdy se nejlépe zorientoval Hanych a zvýšil na 3:2. Zápas se od tohoto stavu spíše dohrával a tak zavidovská rezerva zvítězila.

Aleš Kraus: „Prvních deset minut bylo katastrofálních, na některých hráčích byla vidět absence na trénincích. Dostali jsme jednoduché góly a to nás ještě několikrát skvěle podržel brankář Štiller. Zhruba po třiceti minutách došlo ke zlepšení a druhou půli jsme měli navrch. Myslím si, že jsme nakonec zápas zaslouženě otočili, avšak ten začátek zápasu by pro nás měl být velkým vykřičníkem“

Zavidov: M. Štiller – Jelínek, D. Štiller, Petrů (46. Korčák), Zuda – Hvězda, Hanych, J. Kraus (10. P. Čech st.), Skoupý (46. A. Kraus), Kříž – Sekyra. Trenéři: Petr Čech st. a Richard Štiller