První zápas zimní přípravy

Zavidov – SK Rakovník dorost 5:0 (3:0)

V prvním přátelském utkání se střetli zavidovští borci po dvou trénincích s dorostem Rakovníka, kdy většinu hráčů tvořili mladší dorostenci. Hrálo se 2x 35 minut.

Do první šance se dostal hned po minutě Žďánský, který utekl obraně a předložil míč před prázdnou branku D. Štillerovi, pro kterého nebyl problém zakončit 1:0. Druhou branku přidal sám Žďánský, když předvedl totožný únik a tentokrát si ho zakončil sám a zvýšil na 2:0. Tentýž hráč přidal i třetí branku, když ho kolmicí vysunul Jelínek a po kličce brankáři to bylo 3:0.

Druhá půle byla stejně jako ta první v režii zavidovských,  i přesto, že se v jejich hře objevovalo až přespříliš mnoho chyb. Na 4:0 zvýšil Žďánský, poté co si narazil s Deverou ml. a završil hattrick. Deset minut před koncem tento zavidovský sniper přidal ještě svou čtvrtou branku, když využil špatného odkopu brankáře 5:0.

Daniel Devera: Jednalo se o první utkání po zimní přestávce, čemuž odpovídal i výkon. Kluci bojovali hodně s terénem a v mnoha případech se zbytečně zbavovali míče. Je třeba se ponaučit a zakousnout se do tréninku!!!!

Zavidov: M. Štiller (36. A. Kraus) – Zuda (36. Krejčí), Havel, Skoupý, Jelínek – P. Šíma, D. Štiller, D. Devera ml., Kříž – Žďánský, Tesař. Trenér: Daniel Devera