Inkasovaný gól vedl k drtivému obratu

Klobuky – Zavidov 1:8 (1:3)

V 11. kole zavítal vedoucí celek soutěže ze Zavidova na hřiště do té doby pátých Klobuk. Od začátku utkání byli hosté aktivnější, přesto šli paradoxně do vedení domácích, kdy ve 12. min. Vébr využil špatné komunikace hostující obrany a nadvakrát dostal míč do sítě 1:0. Ukončil tak čtyřzápasovou sérii Zavidova bez inkasované branky. Zavidovské inkasovaný gól nakopl a přitlačili domácí na jejich polovinu, střely zpoza šestnáctky Korčáka a Žďánského však skončili pouze na tyč. Za svoji aktivitu byli zavidovští odměněni ve 22. min. kdy se po rohovém kopu prosadil hlavou Hanych 1:1. Po vyrovnání tlak hostů neustával a svoji aktivitou nutili domácí k chybám. Jednu takovou  využil opět Hanych, který po výkopu A. Krause šel důsledně za míčem a využil hrubky domácí obrany 2:0. Tečku za prvním poločasem provedl Korčák, výkop z ruky A. Krause prodloužil Knor na Žďánského, který Korčáka krásně uvolnil pasem za obranu a Korčák pak lobem zvýšil na 3:1.

Druhá půle byla zcela v režii zavidovských. Již po pěti minutách hry se po opětovné spolupráci se Žďánským prosadil Korčák 4:1. O pár minut bylo pro domácí ještě hůře. D. Štiller vysunul do brejku Korčáka a ten završil svůj hatrick 5:1. Od té doby působila domácí obrana jako průchoďák, čehož nejprve využil po nahrávce Žďánského P. Šíma 6:1. Aby následně sám Žďánský zakončil dva své samostatné úniky přesně 8:1. Od potupné desítky zachránila domácí jen zavidovská bohorovnost , popřípadě praporek pomezního rozhodčího.

Daniel Devera: „Dnes bude hodnocení velice pozitivní. Porazili jsme soupeře, jehož výsledky budili respekt a odčinili jsme zde loňský strašidelný výkon. Kluci zaslouží pochvalu za předvedený výkon. Konečně si zápas i užili!!! Soupeři chci poděkovat, že se ani za nepříznivého stavu neuchýlil k záludnostem a snažil se utkání dohrát se vztyčenou hlavou.“

Zavidov: A. Kraus – L. Kapoun, Havel, Vitner (46. Jelínek), Hvězda – Hanych (65. Zuda), Klouček, D. Štiller (65. Votroube1k), Knor (58. P. Šíma) – Korčák, Žďánský. Trenér: Daniel Devera