Spravedlivá dělba bodů v Hýskově

FK Hýskov vs FC 05 Zavidov 1:1 (0:1)

Zavidovští zajížděli na horkou půdu do Hýskova. Do utkání vstoupili velice dobře a ihned v úvodu zápasu měl obrovskou šanci Korčák, který se řítil na osamoceného brankáře, ale stav utkání zůstal nezměněn. Z dalšího protiútoku už byli hosté úspěšnější, když Škyta vystřelil, míč se odrazil od ruky domácího zadáka k Benešovi, který poslal míč za záda domácího brankáře, ale asistent rozhodčího byl jiného názoru 0-0. Za několik málo minut si vyměnili role Jan Škyta s Korčákem a prvně jmenovaný s přehledem poslal Zavidov do vedení 0-1.Druhý poločas si týmy vyměnily role a hru měl pod taktovkou Hýskov. Vyrovnávací branka na sebe nedala dlouho čekat. V 50. minutě nepokryli zavidovští obránci domácího Steinera, který srovnal na 1-1. Hýskov se snažil o zvrat utkání, ale defenziva FC 05 v čele s brankářem Kuklou úspěšně odolávala. Zavidov mohl naopak jít opět do vedení, ale ve velké šanci se neprosadil Urik. Utkání tak skončilo spravedlivou remízou, ačkoliv Zavidov sehrál nejméně vydařené utkání v průběhu dosavadní sezony.

Sestava: Kukla – Liprt, Beneš, Hamouz, Pichner – Štiller D. (55. min. Urik), Špička (73. min. Hvězda), Devera, Krejza (65. min. Skoupý) – Korčák (80.min Koc), Škyta